22 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi – największe ekologiczne święto na świecie. Z tej okazji młodzież z internatu aktywnie włączyła się w działania na rzecz ochrony środowiska. Wychowankowie porządkowali teren wzdłuż ulicy Długiej oraz nad rzeką Kamionką, zbierając pozostawione śmieci i dbając o czystość najbliższego otoczenia. To była doskonała okazja, by połączyć działanie z edukacją ekologiczną i pokazać, że każdy z nas ma realny wpływ na środowisko.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i odpowiedzialną postawę!
Wychowawcy: Dorota Jaszczuk, Karolina Jodłowska























